Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Synonyms
sq: Sinonime

en: English
sq: Anglisht

en: My account
sq: Profili im

en: Dutch
sq: Hollandeze
