Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: English
sr: енглески

en: My account
sr: Мој налог

en: Dutch
sr: холандски
