Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: English
am: እግሊዝኛ

en: My account
am: የኔ መለያ

en: Dutch
am: ደች
