Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Synonyms
eo: Sinonimoj

en: English
eo: Angla

en: low
eo: malalta

en: high
eo: alta

en: very high
eo: tre alta

en: My account
eo: Mia konto

en: Dutch
eo: Nederlanda
