Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: English
hy: Անգլերեն

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն
