Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: English
kk: Ағылшын

en: My account
kk: Менін есебім

en: Dutch
kk: Голланд
