Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Dutch
ku: هۆڵەندی
