Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: English
af: Engels

en: My account
af: My rekening

en: Dutch
af: Nederlands
