Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: English
eu: Ingelesa

en: moderate
eu: moderatua

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: My account
eu: Nire kontua

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Dutch
eu: Nederlandera
