Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: My account
te: నా ఖాతా

en: Dutch
te: డచ్
