Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.6) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: Password
fy: Wachtwurd

en: English
fy: Ingelsk

en: My account
fy: Myn account

en: Dutch
fy: Nederlânsk
