Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Synonyms
fa: مترادف‌ها

en: N/A
fa: هیچ

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Word count
fa: شمارش کلمات

en: English
fa: انگلیسی

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: My account
fa: حساب من

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Dutch
fa: هلندی
