Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: N/A
ast: N/D

en: English
ast: Inglés
