Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: English
bn: ইংরেজী

en: My account
bn: আমার এ্যাকাউন্ট

en: Dutch
bn: ডাচ
