Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: English
ka: ინგლისური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური
