Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: N/A
sl: N/D

en: English
sl: Angleščina

en: low
sl: nizka

en: high
sl: visoka

en: My account
sl: Moj račun
