Webtheme (10.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
