Webtheme (10.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме
