Webtheme (10.0.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: By
it: Da

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Main Menu
it: Navigazione Principale

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Footer Top
it: Piè di pagina superiore

en: Site branding
it: Branding del sito

en: User account menu
it: Menu profilo utente
