Webtheme (10.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
