Webtheme (10.0.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: By
sv: Av

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Content Above
sv: Innehåll Över

en: Content Below
sv: Innehåll Under

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Hero (full width)
sv: Hero (full bredd)
