Webtheme (10.0.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: By
tr: Yazar:

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Content Above
tr: Yukarıdaki İçerik

en: Content Below
tr: Aşağıdaki İçerik

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Main Menu
tr: Ana Menü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer Top
tr: Altbilgi Üst

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Site branding
tr: Site markası

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
