Webtheme (10.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: By
vi: Bởi

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Main Menu
vi: Trình đơn chính

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
