Webtheme (10.0.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
