Webtheme (10.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
