Webtheme (10.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: By
el: Από

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
