Webtheme (10.0.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
