Webtheme (10.0.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
