Webtheme (10.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search form
sl: Iskalnik
