Webtheme (10.0.2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Replies
am: ምላሾች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Header
am: ራስጌ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
