Webtheme (10.0.2) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Replies
kn: ಮಾರುತ್ತರಗಳು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Shortcut
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Main Menu
kn: ಮುಖ್ಯ ಪರಿವಿಡಿ
