Webtheme (10.0.2) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Up
sk: Hore

en: Forum
sk: Fórum

en: @time ago
sk: pred @time

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: White
sk: Biela

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: First page
sk: Prvá strana

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: Search by keyword or phrase.
sk: Vyhľadávanie podľa kľúčového slova alebo frázy.
