Webtheme (11.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Gray
ku: بۆر

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Shortcut
ku: قەدبڕ

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
