Webtheme (11.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Up
eu: Gora

en: Forum
eu: Foroa

en: @time ago
eu: duela @time

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Gray
eu: Grisa

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Loading…
eu: Deskargatzen...

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
