Webtheme (11.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Replies
he: תגובות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Drupal
he: דרופל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Up
he: עולה

en: By
he: מאת

en: Forum
he: פורום

en: @time ago
he: לפני @time

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: White
he: לבן

en: Gray
he: אפור

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Next page
he: הדף הבא

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Content Above
he: תוכן מעל

en: Content Below
he: תוכן מתחת

en: Next Steps
he: הצעדים הבאים

en: Pagination
he: דפדוף

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Powered by
he: מונע באמצעות

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
