Webtheme (11.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (83 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Up
nl: Omhoog

en: By
nl: Door

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: White
nl: Wit

en: Gray
nl: Grijs

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: Next Steps
nl: Volgende stappen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Social Bar
nl: Social-balk

en: Get Started
nl: Begin hier

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Close message
nl: Sluiten-bericht

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Loading…
nl: Laden...

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Drupal Logo
nl: Drupal-logo

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Tabs display toggle
nl: Tabs-weergaveschakelaar

en: Enable mobile menu at all widths
nl: Mobiel menu inschakelen op alle breedtes

en: Header site branding background color
nl: Branding-achtergrondkleur voor de header

en: Search by keyword or phrase.
nl: Zoeken op sleutelwoord of tekst.

en: Toggle Search Form
nl: Zoekformulier in-/uitschakelen

en: Toggle sub-navigation
nl: Subnavigatie in-/uitschakelen

en: Enables the mobile menu toggle at all widths.
nl: De schakelaar voor mobiel menu op alle breedtes weergeven.

en: Module Link
nl: Module-link

en: Mobile menu all widths
nl: Mobiel menu alle breedtes

en: Site branding background color
nl: Branding-achtergrondkleur

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
nl: <em>U heeft nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.</em>

en: Congratulations and welcome to the Drupal community!
nl: Gefeliciteerd en welkom bij de Drupal-gemeenschap!

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
nl: Drupal is een open source-platform voor het bouwen van verbazingwekkende digitale ervaringen. Het wordt gemaakt, gebruikt, onderwezen, gedocumenteerd en vermarkt door de <a href="@drupal_community">Drupal-gemeenschap</a>. Deze gemeenschap bestaat uit mensen uit de hele wereld met een aantal gedeelde <a href="@drupal_values">waarden</a>, die samenwerken op een respectvolle manier. Zoals we graag zeggen:

en: Come for the code, stay for the community.
nl: Kom voor de code, blijf voor de gemeenschap.

en: There are a few ways to get started with Drupal:
nl: Er zijn verschillende manieren om met Drupal aan de slag te gaan:

en: <a href="@drupal_user_guide">User Guide:</a> Includes installing, administering, site building, and maintaining the content of a Drupal website.
nl: <a href="@drupal_user_guide">Gebruikersgids:</a> Over het installeren, beheren, bouwen en onderhouden van een Drupal website.

en: <a href="@create_content">Create Content:</a> Want to get right to work? Start adding content. <strong>Note:</strong> the information on this page will go away once you add content to your site. Read on and bookmark resources of interest.
nl: <a href="@create_content">Inhoud maken:</a> Meteen aan de slag? Begin met het toevoegen van inhoud. <strong>Opmerking:</strong> de informatie op deze pagina verdwijnt als er inhoud aan de site toegevoegd wordt. Lees verder en maak snelkoppelingen naar interessante bronnen.

en: <a href="@drupal_extend">Extend Drupal:</a> Drupal’s core software can be extended and customized in remarkable ways. Install additional functionality and change the look of your site using addons contributed by our community.
nl: <a href="@drupal_extend">Drupal uitbreiden:</a> Drupal kan worden uitgebreid en aangepast op allerlei manieren. Voeg aanvullende functionaliteit toe en wijzig het uiterlijk van de site met toevoegingen die door de gemeenschap bijgedragen worden.

en: Bookmark these links to our active Drupal community groups and support resources.
nl: Maak snelkoppelingen van deze links naar actieve groepen binnen de Drupal-gemeenschap en bronnen van ondersteuning.

en: <a href="@drupal_global_training_days">Global Training Days:</a> Helpful information for evaluating Drupal as a framework and as a career path. Taught in your local language.
nl: <a href="@drupal_global_training_days">Wereldwijde Trainingsdagen:</a> nuttige informatie voor het evalueren van Drupal als framework of als carrière. Gegeven in de lokale taal.

en: <a href="@drupal_events">Upcoming Events:</a> Learn and connect with others at conferences and events held around the world.
nl: <a href="@drupal_events">Evenementen:</a> Leer en verbind met anderen op conferenties en evenementen rond de wereld.

en: <a href="@drupal_community">Community Page:</a> List of key Drupal community groups with their own content.
nl: <a href="@drupal_community">Gemeenschapspagina:</a> Lijst van belangrijke groepen in de Drupal-gemeenschap.

en: Get support and chat with the Drupal community on <a href="@drupal_slack">Slack</a> or <a href="@drupal_chat">DrupalChat</a>. When you’re looking for a solution to a problem, go to <a href="@drupal_answers">Drupal Answers on Stack Exchange</a>.
nl: Vind ondersteuning en chat met de Drupal-gemeenschap op <a href="@drupal_slack">Slack</a> of <a href="@drupal_chat">DrupalChat</a>. Ga voor oplossingen op veel problemen naar  <a href="@drupal_answers">Drupal Answers op Stack Exchange</a>.

en: Primary Branding Color
nl: Primaire branding-kleur

en: Hero (full width)
nl: Hero (volledige breedte)

en: @fieldName has changed to @fieldValue
nl: @fieldName is gewijzigd naar @fieldValue
