Webtheme (11.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Replies
ro: Replici

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Up
ro: Sus

en: By
ro: De

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Gray
ro: Gri

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Shortcut
ro: Scurtătură

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Text Formats
ro: Formate pentru text

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Loading…
ro: Se încarcă...

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Book outline for @book.title
ro: Structură carte pentru @book.title

en: Book traversal links for
ro: Legături de parcurgere a cărții pentru

en: First page
ro: Prima pagină

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
