Webtheme (11.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Replies
sr: Одговори

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
