Webtheme (11.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Replies
eo: Respondoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Forum
eo: Forumo

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Gray
eo: Griza

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
