Webtheme (11.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Replies
gl: Respostas

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Up
gl: Arriba

en: By
gl: Por

en: Forum
gl: Foro

en: @time ago
gl: fai @time

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: White
gl: Branco

en: Gray
gl: Gris

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: Site branding
gl: Marca do sitio
