Webtheme (11.0.0-rc2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Replies
gu: જવાબો

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Up
gu: ઉપર

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Topics
gu: વિષયો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
