Webtheme (11.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Up
lt: Viršun

en: By
lt: Sukūrė

en: Forum
lt: Forumas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
