Webtheme (11.0.0-rc2) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Replies
ms: Balasan

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to parent page
ms: Ke laman induk

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Last post
ms: Pos terakhir

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: By
ms: Oleh

en: @time ago
ms: @time yang lalu

en: Topics
ms: Topik-topik

en: Posts
ms: Pos-pos

en: Gray
ms: Kelabu

en: Shortcut
ms: Pintasan

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Search form
ms: Borang carian

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Text Formats
ms: Format Teks
