Webtheme (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Tools
cy: Arfau

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
