Webtheme (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Tools
cs: Nástroje

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
