Webtheme (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
