Webtheme (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
