Webtheme (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Tools
mr: साधने

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
