Webtheme (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
