Webtheme (9.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: White
ar: أبيض

en: or
ar: أو

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ar: إذا لم بكن لديك وصول مباشر إلى الملفات على الخادم، استخدم هذا الحقل لرفع شعارك.

en: Upload logo image
ar: رفع صورة الشعار
